601 66 96 16

Nasze zaangażowanie i wiedza są gwarantem najwyższej jakości oferowanych usług

Parkiety Kurdziel to firma działająca w branży podłóg drewnianych od prawie 40 lat. Rozpoczynając działalność w1974 roku byliśmy jedną z pierwszych krakowskich firm zajmujących się parkietami.

Jesteśmy dwupokoleniowym przedsiębiorstwem rodzinnym. Dzięki takiemu charakterowi działalności z powodzeniem łączymy doświadczenie i wieloletnią praktykę z nowoczesnym i elastycznym podejściem do Klienta.

Nasze zaangażowanie i wiedza są gwarantem najwyższej jakości oferowanych usług. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dlatego oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

 • doradztwa w doborze podłóg
 • montażu i wykończenia parkietów i paneli
 • renowacji podłóg drewnianych
 • dostawy środków do pielęgnacji podłóg drewnianych
 • W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment podłóg drewnianych. Klepki i deski z drewna litego, parkiety dwuwarstwowe oraz deski podłogowe w wielu gatunkach drewna krajowego i egzotycznego.

  Wykonując usługi montażowe korzystamy z najwyższej klasy sprzętu oraz materiałów wykończeniowych, co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagających Klientów.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm poparte są referencjami od firm i instytucji, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

  Parkiety Kraków - 40 lat doświadczenia. Układanie parkietu, cyklinowanie - Kurdziel - Parkiety Kurdziel Parkiety Kraków - 40 lat doświadczenia. Układanie parkietu, cyklinowanie - Kurdziel - Parkiety Kurdziel
  Parkiety Kraków - 40 lat doświadczenia. Układanie parkietu, cyklinowanie - Kurdziel - Parkiety Kurdziel